O MNIE

Cześć! Z tej strony Natalia! Witam Cię na mojej stronie. 

Zapraszam Cię do przeczytania kilku słów o mnie. 

Dawno temu ktoś mi powiedział, że psychologia to zły kierunek, a ja uwierzyłam. Miałam w planach małe przebranżowienie się ale potem założyłam bloga i stwierdziłam, że trochę tej pasji przeleję w słowa. To był strzał w dziesiątkę.

Jako osoba która ma milion pomysłów na minutę wiecznie uważałam, że nie mam żadnych pasji i że jestem jakaś taka nijaka. Ależ byłam w błędzie. Dzisiaj śmiało powiedzieć, że: 

KOCHAM AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ. Z tej okazji od kilku lat biegam raz dyszki raz półmaratony. Oprócz tego jestem szaloną instruktorką Zumba Fitness i kto wie ten może potwierdzić. Na moim zajęciach nie tylko się tańczy i spala kalorie. U mnie można się wyżyć, wykrzyczeć, wyskakać, odkryć nowe kroki i naładować pozytywnie energią :-) Poza tym wiecznie się odchudzam o czym można będzie nadal czytać w #odchudzienniku

KOCHAM CZYTAĆ. Od książek psychologicznych po fantasy, zahaczając o romansidła i thrillery. Serio, jeśli tylko coś mnie w ciągnie po pierwszym rozdziale - przepadam. Słynę też z kupowania książek na które nigdy nie mam czasu. Ale wierzę, że przyjdzie na nie pora:-) 

KOCHAM KREATYWNOŚĆ. To jeden z powodów dla których ciężko mi tutaj obrać jeden kierunek. Mam ochotę mówić o wszystkim, co nie wszystkim się podoba. Mam w planie trochę to ujarzmić ale zobaczymy. Tak czy owak - jeśli brak Ci pomysłu na prezent, jakąś ciekawą akcję, sesję zdjęciową, tatuaż, wyjście z sytuacji - ja Ci pomogę. Po prostu uwielbiam tworzyć i wymyślać. Czuję się wtedy jak ryba w wodzie. 

Poza tym jestem spontaniczną osobą która ma hopla na punkcie zwierząt, dbania o Matkę Naturę. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam, a od pewnego czasu uwielbiam gotować. Nie sądziłam, że mogę siebie kiedykolwiek tak opisać, ale prowadzenie bloga sprawiło, że zaczęłam w siebie wierzyć i doceniać swoje mocne strony. 

Po więcej zapraszam na bloga! To taki kawałek mojej historii który mam nadzieję, zainspiruje Cię do zmian. 

Cieszę się, że mnie odwiedziłeś! 

Gdyby ktoś miał jakieś pytania lub wiedział o mnie coś więcej, zapraszam do zakładki KONTAKT :-)


Pozdrawiam,
Natalia