#13 Odchudziennik - najgorszy ze wszystkich. Żartowałam

by - 17 grudnia

Hmmmm ta 13stka chyba nie bez powodu! Wracam po 3 (słownie:TRZY!) tygodniowej  przerwie od pisania. Czy również od odchudzania??  Z tym różnie było. Jednak w tym czasie zaczęłam ostatnią część programu treningowego Shauna T i podzielę się z Wami pierwszymi wrażeniami. Jeśli jeszcze się wahacie czy warto czy nie odpowiedź znajdziecie poniżej! Zapraszam do lektury. TRENINGI 


Na dobry początek grudnia wzięłam udział w fajnym Mikołajkowym, charytatywnym biegu w Brzesku:-) Zawsze to +5 km do planu treningowego:-) Przy okazji bardzo polecam Wam takie wydarzenia. Można pomóc, spalić trochę kalorii, spotkać się ze znajomymi albo oglądać zmagania najmłodszych (atrakcja tego biegu - niesamowite ile dzieciaki mogą z siebie wycisnąć!) 

Tyle prezentów przynieśli biegacze! BRAWO! 

Ponad to, trzy tygodnie temu rozpoczęłam trzecią a zarazem ostatnią część programu treningowego Shaun T FocusT25. Ostatnia faza zwie się GAMMA i jest hardcorem :-) O dziwo jest o tydzień krótsza niż jej poprzedniczki: faza ALPHA i faza BETA

Pierwszy tydzień wykonałam na 100% <dumna> W drugim tygodniu poszło mi trochę gorzej za co obwiniam nadmiar, cholerny nadmiar pracy. Po prostu nie wyrabiałam a do tego doszły jeszcze tematy związane z wyjazdem na tydzień do Włoch. Zawsze słuchajmy swojego ciała i nie róbmy nic na siłę. Na szczęście ja już umiem rozpoznać u siebie lenistwo od na prawdę kiepskiego samopoczucia. Zrobiłam tyle ile mogłam czyli 3 treningi na 5. Ćwiczenia nadal trwają TYLKO 25 minut jednak nie zawsze jest opcja ćwiczeń z Tanią (Speed 3.0) Ogólnie są to zdecydowanie ćwiczenia siłowe które spalają tłuszcz i rzeźbią mięśnie. Bardzo, ale to bardzo polecam ten zestaw treningowy. Trzeci tydzień treningowy rozpoczynam jutro po tygodniowej przerwie. Tak, tak. Mówiłam na moim Instastory, że będę ćwiczyć i w ogóle, ale tak się nie stało. Tzn coś tam się stało bo codziennie spędzałam kilka godzin na stoku i zakwasy które mam do teraz jednak o czymś świadczą (a przynajmniej tak se tłumaczę hihi) Od jutra kończę 2 tygodnie ostatniej fazy i liczę na mega efekty. Będzie to idealny moment na zakończenie roku, bo 29 grudnia wykonam ostatni trening a 30 grudnia zrobię pomiary, fotki i będzie obszerny wpis podsumowujący moje zmagania z całym 14 tygodniowym program Shaun T Focus T25. Nie mogę się doczekać!   

DIETA


Ho ho ho ho ho! Dziś czuję się jak Święty Mikołaj!:) A zawdzięczam to ogromnym ilościom pizzy i grzanego wina:-) Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w Alpach i nie mogłam odmówić przepysznym makaronom, pizzy, SŁODYCZOM, piwerku i grzanemu winu. Nie mogłam. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że od 1 grudnia nie tknęłam cukru aż do....wyjazdu czyli całe 9 dni! hihi :-) Poza tym nadgodziny w pracy sprawiły, że nie miałam czasu na "czystą miskę" i w sumie często moim obiadem były ciężkie i zamawiane na wynos pierogi ruskie (miałam na nie niezłą fazę!)

Pyszna włoska pizza omomomom 
Piwko czy winko, o to jest pytanie! ;-) 

Zapomniałam zmierzyć spodni przed wyjazdem! Kupiłam je 7 lat temu i wtedy leżały jak ulał
. Wcale nie było mi smutno :-) 


Od jutra zamierzam wprowadzić dietę oczyszczającą, czyli po mojemu: zero cukru, dużo wody, dużo warzyw, zero smażonego, lekkie dania na parze. Pech chce, że po drodze czeka mnie świąteczny czas, ale tak się składa że po tym tygodniu jestem przejedzona więc czuję, że przy wigilijnym stolę nie rzucę się na wszystko jak co roku:-) 


Mimo bólu mięśni czuję, że najbliższe dwa tygodnie pozwolą mi spalić wszystko to co gdzieś powstało nadprogramowo. Wiem, że tak będzie bo oprócz codziennych treningów będę dokładać dwu godzinne sesje z Zumbą! Powiesiłam już plakaty u siebie w okolicy i od 4 stycznia startuję ze swoimi zajęciami a to oznacza, że mam jeszcze trochę rzeczy do opanowania. Pamiętajmy, że wszystko jest dla ludzi, zresztą, kolejny wpis który pojawi się już we wtorek będzie o tym dlaczego warto zrobić sobie porządny RESET. 

Do usłyszenia Misie!

Buziaki !


                                               Odwiedź mój Instagram lub polub mój FanPejdż na Fejsbuku


You May Also Like

0 komentarze